Enterprise blockchain: Proč firmy potřebují blockchain a blockchain firmy
2023-06-03, 15:15–16:00 (Europe/Prague), 💡 Lustrový sál

Když se řekne blockchain, pravděpodobně se nám všem jako první vybaví pojmy jako Bitcoin nebo krypto, což je jen špička celého ledovce. Tato technologie toho přináší mnohem více a já věřím, že má potenciál naprosto změnit to, jak funguje náš současný byznysový ekosystém a obecně společnost.


Content in English / Obsah v angličtině 🇬🇧 – no Difficulty (obtížnost)

pro začátečníky

Tagy (klíčová slova)

obchod, Supply Chain, enterprises, public blockchain, Ethereum, Polygon

Po absolvování kybernetiky a robotiky na Českém Vysokém Učení Technickém jsem nastoupil do EY, kde našim klientům pomáhám vytvářet inovativní produkty, služby a transformační iniciativy využívající nové technologie jako blockchain, AI, XR, IoT & 5G a Quantum.
Jako vedoucí oddělení inovací se zaměřuji na tvorbu hodnotových nabídek, formování obchodních modelů, budování startupu a správu (firemních) inovačních portfolií stejně jako rozvoj kultury a zkoumání příležitostí umožněných novými a disruptivními technologiemi.
Za svou karieru jsem nasbíral řadu ‘hands-on’ zkušeností s inovačními metodologiemi, obecně ekosystémem Etherea, Web3, DeFi a Metaversem, stejně jako s agilním vývojem produktů a aplikací, jejich prototypováním a validací.
Jsem také hostujícím lektorem pro inovace a agile na Vysoké Škole Ekonomické a České Zemědělské Univerzitě v Praze.