Jaké existují svobodné peníze?
2023-06-03, 17:30–18:15 (Europe/Prague), 🔥 Campfire

Podíváme se na různé formy svobodných peněz a jak s nimi efektivně nakládat. Kromě kryptoměn se podíváme blíže na drahé kovy, jejich výhody i nevýhody a jakým způsobem s nimi pracovat online. Probereme i další možnosti a barter. Budeme se zabývat také možnostmi anonymity. Součástí přednášky budou i fyzické ukázky.


Content in English / Obsah v angličtině 🇬🇧 – no Difficulty (obtížnost)

pro začátečníky

Tagy (klíčová slova)

peníze, svoboda, svobodné peníze, drahé kovy, stříbro, zlato, bitcoin, monero, barter

Deset let podnikám a spolupracuju s různými subjekty. Rozjíždím projekt zaměřený na peníze, které mají hodnotu. Věřím stříbru, zlatu a Bitcoinu. Edukuju v oblasti peněz a pomáhám s výběrem vhodných obchodníků při nákupu drahých kovů. Projekt jsem pojmenoval Chráníme Peníze a plánuji se v něm dlouhodobě realizovat.

Žiju sportem, hlavně fotbalem, kromě hraní i trénuju děti. Největší smysl mi dává vzdělávání se v praxi, nepohrdnu ani eventy úspěšných podnikatelů, mentorů... Rád si přečtu něco inspirativního, ideálně když to rovnou uplatním, naposledy třeba Čtyři tisíce týdnů od Olivera Burkemana, oblíbenou mám Investujte do zlata a stříbra od Mika Maloneyho, na internetu využívám různé zdroje vzdělání včetně podcastů jako Zlé peniaze, dobrý život, Real AF, Na vlně podnikání a další.

V rámci projektů, do kterých jsem se v minulosti zapojoval, jsem měl možnost vézt menší týmy lidí, což mě také baví. Mám rád networking, konference a vystupování na veřejnosti.

This speaker also appears in: