Holky v Metaverse
2023-06-04, 11:30–12:45 (Europe/Prague), 🍎 Rajská zahrada

Metaverse má obrovský potenciál nejen změnit globální ekonomiku, ale také vytvořit nové a spravedlivější příležitosti pro všechny. Jaké je dnešní postavení žen ve světě web3 a metaverse? Co je iniciativa Holky v Metaverse a jakým aktivitám se věnuje?


Čtyři profesionálky budou sdílet své osobní zkušenosti a pohled na postavení žen v nově s formujících oborech:
- Jana Kubátová za NFT & web3 (ideamaker, NFT konzultantka, zakladatelka NFT projektů Here/After The art a The Divergents),
- Nataliya Grimberg za metaverse a virtuální módu (Metaverse Fashion konzultantka, Somnium Space, Moya),
- Tereza Starostová za krypto (zakladatelka UTXO, spoluzakladatelka Holky v kryptu, PWN),
- Julie Šislerová za AR/VR & metaverse (zakladatelka Holky v Metaverse, odbornice na AR/VR & metaverse, Brainz Immersive), která se ujme diskuze i jako moderátorka.


Content in English / Obsah v angličtině 🇬🇧 – no Difficulty (obtížnost)

pro začátečníky

Tagy (klíčová slova)

metaverse, web3, NFT, ženy,

Julie is a business consultant for all things metaverse, NFT and Web3 related. Always passionate about connecting marketing with new technologies as well as facilitating collaboration and networking among XR professionals, she recently decided to help brands navigate the Web3 world. Julie co-founded one of the first VR arcades in the Czech Republic and produced a variety of AR & VR experiences at award-winning creative studio Brainz Immersive. She is the founder of the Holky v Metaverse (Women in the Metaverse) community, where she strives to connect, empower and educate women interested in immersive tech while also being a mom.

This speaker also appears in:

Jana vystudovala Arts management. V letech 2008 - 2015 realizovala na 50 solo a kolektivních výstav českých a slovenských umělců pod vlastní NGO Inter-Art. Šest let působila jako projektová manažerka a copywriterka v kreativních digitálních agenturách. Poslední dva roky se věnuje rozvoji web3 a uměleckým NFT projektům jako např. The Divergents a Here/After The Art, a své know-how předává firmám se zájmem vstoupit do světa NFT a web3.

This speaker also appears in:

Nataliya is a Web3 fashion and luxury strategist building a new generation of digital experiences and reporting on the newest developments in the field as a speaker and trend forecaster. She works with luxury and tech companies to help them navigate the rapidly changing landscape of the metaverse industry with future-proof strategies.