Kde koupit a prodat krypto?
2023-06-04, 15:00–16:15 (Europe/Prague), 🍎 Rajská zahrada

"Kde koupit krypto?" je panelová diskuze o tom, jak se dají nejlépe pořídit kryptoměny v Česku. Odborníci z oblasti CEX, DEX a peer-to-peer směn přinášejí různé pohledy a srovnávají výhody a rizika těchto možností. Přidejte se k diskusi a zjistěte, jak nejbezpečněji a efektivně nakupovat kryptoměny. Moderuje David Stancel.


"Kde koupit krypto?" je panelová diskuse, která se zaměřuje na širokou škálu možností nákupu kryptoměn v České republice. Tato dynamická debata představuje odborníky z různých oblastí, jako jsou centralizované burzy (CEX), decentralizované burzy (DEX) a směnárny peer-to-peer (P2P).

V průběhu panelu se zúčastnění odborníci podělí o své perspektivy a znalosti v oblasti nákupu kryptoměn. Zástupce CEX představí výhody a bezpečnostní opatření spojená s centralizovanými burzami, zatímco zástupce DEX přiblíží výhody decentralizovaného obchodování a konceptu "non-custodial" (bez úschovy). Odborník na peer-to-peer směnu se zaměří na bezprostřední obchodování mezi uživateli a sdílí tipy pro minimalizaci rizik.

Během této diskuse se dotkneme důležitých aspektů, jako je bezpečnost, pohodlí, rychlost a dostupnost jednotlivých možností nákupu. Na základě porovnání výhod a rizik každého kanálu vám panelová diskuse poskytne cenné informace, které vám pomohou při rozhodování, jak nejlépe nakupovat kryptoměny.

Přidejte se k této diskusi, která vám umožní objevit nejlepší cesty, jak bezpečně a efektivně nakupovat kryptoměny. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem nebo pokročilým uživatelem, tato diskuse vám poskytne cenné poznatky, které vám pomohou lépe porozumět a navigovat světem kryptoměn v České republice.


Content in English / Obsah v angličtině 🇬🇧 – no Difficulty (obtížnost)

pro začátečníky

Tagy (klíčová slova)

burzy

Momentálne CEO spoločnosti Defineer, Autor knihy Coinstory, Spoluzakladatel Paralelna Polis a Blockchain Slovakia, exCTO Fumbi, Prednášajúci na Slovenskej Technickej Unvierzite v Bratislave,

This speaker also appears in:

Ke kryptoměnám jsem se dostal už v roce 2016, kdy jsem začal ve volném čase studovat principy fungování bitcoinu a blockchainu. Trvalo to jen pár týdnů a byl jsem celou oblastí kompletně pohlcený. Od té doby se jednalo o můj největší volnočasový koníček a bylo jen otázkou času, kdy spojím “příjemné s užitečným” a kryptoměnám se začnu věnovat i profesně. S Romanem (CEO) a Nikosem (zástupcem VC fondu Miton) jsme si padli do oka a já jsem našel svůj nový pracovní “domov” v Coinmate. Můžu tak významně zasáhnout do vývoje v krypto světě a přinést produkty, které naši zákazníci ocení.

To be added

Lea je spoluzakladatelkou a CEO společnosti Vexl, mobilní aplikace, která usnadňuje obchodování s bitcoiny tak, jak bylo zamýšleno: peer-to-peer a bez KYC.