Trading kryptoměn
2023-06-04, 16:30–17:30 (Europe/Prague), 🍎 Rajská zahrada

Diskuze s Jakubem Jedlinským, Petrem Hotovcem a Martinem Smolkou na téma trading kryptoměn. K tradingu se dá přistupovat mnoha způsoby, každý z hostů nám přiblíží ten svůj. Zatímco Petr s fondem p-hat aplikuje systematický, kvantitativní přístup využívající strojové učení, Jakub se řídí, jak technickými indikátory, tak analýzou fundamentu, kterou si osvojil za roky působení na kryptoměnové scéně.


Během diskuze se zaměříme na různé přístupy k tradingu kryptoměn. Každý z nás se pravděpodobně setkal s technickou analýzou v podobě hledání "supportů" a "rezistencí", případně kreslení trendových čar do grafu. Vedle toho však existuje mnoho přístupů, více či méně náročných, které mohou přinášet zajímavé výsledky. Během diskuze probereme nejznámější z tradingových metod včetně jejich slabých a silných stránek. Moderuje Libor Flössler.


Content in English / Obsah v angličtině 🇬🇧 – no Difficulty (obtížnost)

pro pokročilé

Tagy (klíčová slova)

trading, kryptoměny, bitcoin, eth, altcoiny, deriváty, swapy, perpetual contracts, opce, long/short, market neutral, arbitráž

Petr Hotovec is the chief operating officer at the Investment Adviser. Petr worked in Prague, Czech Republic-based legal office Skils s.r.o. advokátní kancelář (former Weil, Gotshal & Manges) as a lawyer. Prior to that he worked as an analyst in the first Central European cryptocurrency fund – Kryptofond and at Allen & Overy in Prague as a paralegal. Petr specialised in M&A, corporate and finance law during his stay at Skils and Allen & Overy.
Petr Hotovec holds a master’s degree in law and a bachelor's degree in economics and finance from the Charles University in Prague, Czech Republic.

Petr Hotovec is co-founder of Dromi Solutions, a blockchain consultancy agency.

This speaker also appears in:

Youtube kanál Investocka. Autor české investiční deskovky Vyhrej Život.

This speaker also appears in: